13 lipca 2024

aise-infoday2013.eu

Informacjeze wshodu na dziś

Odzyskiwanie danych firma właściwa i szanowna.

5 min read

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte dane z telefonu z systemem Android

Istnieje wiele metod odzyskiwania danych z urządzenia z systemem Android. Jedną z opcji jest użycie zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. Upewnij się, że dysk zewnętrzny ma wystarczająco dużo portów USB i jest kompatybilny z urządzeniami peryferyjnymi, aby obsługiwać transfery danych. Prędkość transferu danych może mieć wpływ na metodę używaną do odzyskiwania danych. Ponadto zewnętrzne urządzenie pamięci masowej musi być kompatybilne z typem nośnika pamięci, który jest używany.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Możesz odzyskać usunięte dane z telefonu z systemem Android za pomocą Free Android Data Recovery. To oprogramowanie do odzyskiwania danych mobilnych jest przeznaczone do skanowania urządzeń mobilnych i wyświetlania odzyskanych danych. Zanim jednak będziesz mógł skorzystać z tego oprogramowania, musisz najpierw zakorzenić swoje urządzenie z systemem Android. Pozwoli to na prawidłowe korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych. Proces odzyskiwania danych może być bardzo czasochłonny, ale warto go wykonać po odzyskaniu danych.

Po udanym skanowaniu, będziesz mógł zobaczyć swoje dane w łatwym do zrozumienia formacie. Będziesz mógł wybrać pliki, które chcesz odzyskać, a także będziesz mógł określić folder, w którym chcesz, aby dane zostały zapisane.

Proces ratowania danych kończy się oceną wyników, a następnie utracone dane zostaną odbudowane. Po skanowaniu możesz podejrzeć nośniki, które chciałbyś przywrócić, a także możesz zaimportować dużą liczbę archiwów. Oznacza to, że nawet jeśli masz kilka tysięcy plików, możesz je przeglądać w czytelnym formacie.

Usunięte pliki, które chcesz odzyskać, zostaną zachowane w folderze archiwum urządzenia. Pliki te pozostają tam domyślnie przez 30 dni. Po tym czasie miejsce to zostanie uznane za puste, dopóki nie zostanie zapisany nowy plik. Free Android Data Recovery to przydatne narzędzie, które pomoże Ci odzyskać usunięte pliki. Nie ma znaczenia, czy usunąłeś je przypadkowo lub celowo, nadal możliwe jest ich odzyskanie za pomocą tego oprogramowania.

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery może być używane do odzyskiwania danych z pamięci wewnętrznej urządzenia lub z zewnętrznej karty SD. Proces odzyskiwania danych nie będzie udany, jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu lub oprogramowania. Niezależnie od metody, będziesz potrzebował komputera z wystarczającą ilością portów USB i czytnika kart.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to program, który pomaga odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android. Ma potężną funkcję, która może pomóc Ci odzyskać utracone dane z urządzenia na Maca. Możesz także wykonać kopię zapasową swoich danych za pomocą tego narzędzia. Aby wykonać kopię zapasową danych Androida, wystarczy kliknąć zakładkę Android Data Backup and Restore i kliknąć przycisk Device Data Backup.

Kolejną przydatną funkcją AnyMP4 Android Data Recovery jest obsługa plików multimedialnych. To darmowe oprogramowanie może przywrócić usunięte dane z urządzeń z systemem Android i umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych na komputerze. Oprogramowanie pomaga również odzyskać usuniętą zawartość tekstową z urządzeń z systemem Android. Jest kompatybilny z wieloma popularnymi urządzeniami z systemem Android. Działa dobrze w systemie Windows i Mac.

Kolejną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery jest jego przyjazny dla użytkownika interfejs. Ma prosty interfejs, który nie wymaga zaawansowanych ustawień lub parametrów. Użytkownicy docenią możliwość podglądu pełnowymiarowych obrazów. Program kategoryzuje również zeskanowane pliki według typu danych, więc łatwo jest znaleźć dokładnie te dane, których szukasz. Program ten pozwala również na łatwe przywrócenie danych Androida z czarnego ekranu.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac może być używany do przywracania usuniętych plików z telefonów i tabletów z systemem Android. Program ten obsługuje większość urządzeń z systemem Android i pozwala na podgląd odzyskanych danych przed ich przywróceniem. Obsługuje wiele urządzeń, w tym LG G3, HTC, LG i HUAWEI. Pozwala również na selektywne odzyskiwanie usuniętych plików oraz zarządzanie telefonem i danymi. Kolejną świetną cechą programu jest jego wysoka prędkość odzyskiwania.

Aby pobrać i używać AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, kliknij przycisk pobierania. Po zainstalowaniu program wyświetli monit o rejestrację. Będziesz musiał podać swój adres e-mail i kod rejestracyjny. Proces rejestracji jest bezpłatny i zajmuje tylko kilka minut. Po zarejestrowaniu program zaoferuje Ci różne opcje odzyskiwania danych dla różnych typów plików.

AirMeet Android Data Recovery

Airmeet Android Data Recovery to oprogramowanie do odzyskiwania utraconych, usuniętych lub sformatowanych danych z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać zdjęcia, pliki muzyczne, filmy, bazy danych i wiadomości e-mail. Użytkownicy mogą odzyskać dane ze smartfonów, tabletów i pudełek telewizyjnych z systemem Android. Jest kompatybilny z różnymi formatami plików i systemami operacyjnymi.

Tenorshare Android Data Recovery

Być może przypadkowo usunąłeś plik ze swojego telefonu z systemem android, ale możesz go odzyskać dzięki Tenorshare Android Data Recovery. Odzyska on Twoje usunięte pliki bez modyfikowania oryginalnych plików. Ten program jest świetny do odzyskiwania utraconych zdjęć, filmów, dokumentów roboczych i innych. Może odzyskać dane z pamięci masowej wewnętrznej i karty SD. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android działającymi od Androida 1.5 do 5.0.

Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną Tenorshare Android Data Recovery, ale pozwoli to tylko na podgląd utraconych plików. Musisz kupić licencję, aby uzyskać dostęp do reszty programu. Zostaniesz poproszony o zakup licencji, gdy stracisz plik lub folder. Istnieją również pewne ograniczenia, które napotkasz, jeśli nie kupisz pełnej wersji.

Główną cechą Tenorshare Android Data Recovery jest to, że jest łatwy w użyciu i może łatwo odzyskać utracone dane z dowolnego urządzenia z systemem Android. Może odzyskać różne rodzaje plików, w tym muzykę, dokumenty PDF, a nawet wiadomości i załączniki WhatsApp. Program działa na wszystkich telefonach i platformach z systemem Android i pozwala na podgląd danych, które chcesz odzyskać przed podjęciem decyzji o odzyskaniu. Oznacza to, że możesz być pewien, że odzyskasz swoje dane w krótkim czasie!

Jedną z największych zalet korzystania z Tenorshare UltData jest to, że może odzyskać dane zarówno z wewnętrznej pamięci masowej, jak i karty SD. Może również odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp i zdjęcia. Jest to doskonała opcja dla użytkowników Androida, ponieważ nie wymaga dostępu root do karty SD telefonu. Plus, może odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android – nawet jeśli są uszkodzone.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]