24 czerwca 2024

aise-infoday2013.eu

Informacjeze wshodu na dziś

Odzyskiwanie danych w energiczna metoda.

5 min read

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Android Data Recovery

Jeśli masz uszkodzony telefon i chcesz odzyskać usunięte pliki, musisz użyć oprogramowania Android Data Recovery. Programy te są przeznaczone do odzyskiwania usuniętych plików z pamięci wewnętrznej i karty SD lub microSD telefonu. Istnieje wiele opcji do wyboru, aby odzyskać swoje dane. Niektóre programy mogą odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, dokumenty lub kontakty.

DiskDrill to narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android

Jeśli straciłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, Disk Drill jest narzędziem dla Ciebie. Oprogramowanie obsługuje tryb USB Mass Storage i może uzyskać dostęp do partycji pamięci, aby odzyskać utracone pliki. Niezależnie od tego, czy straciłeś kontakty, filmy, zdjęcia czy inne dane w swoim telefonie, Disk Drill może pomóc. To narzędzie może nawet odzyskać dane po tym, jak twoje urządzenie zostało przywrócone do ustawień fabrycznych. To narzędzie jest kompatybilne z zakorzenionymi urządzeniami z systemem Android.

Disk Drill można pobrać z internetu. Program jest dostępny w bezpłatnej wersji próbnej, a także oferuje wersję premium. Do pobrania programu potrzebny będzie działający kabel USB i kod rejestracyjny. Po zainstalowaniu go, przeskanuj swoje urządzenie programem i wybierz „Data Recovery” na ekranie głównym. Następnie możesz wyświetlić podgląd usuniętych plików i odzyskać je na komputer.

Aplikację można pobrać ze strony internetowej dewelopera. Po pobraniu należy ją zainstalować na komputerze stacjonarnym. Po instalacji powinieneś być w stanie uruchomić go z komputera stacjonarnego. Zostanie również wyświetlony monit o włączenie ochrony danych. Po zabezpieczeniu plików możesz zacząć korzystać z Disk Drill.

Disk Drill to narzędzie do odzyskiwania danych dla systemu Android, które jest łatwe w użyciu i może przywrócić utraconą zawartość ze wszystkich rodzajów urządzeń z systemem Android. Może nawet odzyskać dane z urządzeń z systemem Android po przywróceniu ustawień fabrycznych. Obsługuje kilka typów plików i działa na wewnętrznych i zewnętrznych dyskach twardych.

Disk Drill może uzyskać dostęp nawet do zakorzenionych urządzeń z systemem Android i może odzyskać utracone pliki z pamięci wewnętrznej i kart SD. Płatna wersja obsługuje odzyskiwanie wirtualnych dysków twardych i jest kompatybilna z systemem Windows i Mac. Disk Drill jest jedną z droższych dostępnych aplikacji do odzyskiwania danych. To oprogramowanie obsługuje również naprawianie kart USB i SD.

Podczas gdy Disk Drill może nie być w stanie odzyskać każdego pliku, nadal jest to doskonałe narzędzie do odzyskiwania danych. Ma prosty interfejs i pomaga przywrócić usunięte pliki i zarządzać kopiami zapasowymi danych. Pozwala również na przeglądanie usuniętych i odzyskanych plików. Pozwala również na podgląd odzyskanych plików przed podjęciem decyzji o ich odzyskaniu.

Odzyskuje usunięte pliki multimedialne

Jeśli chcesz przywrócić usunięte pliki multimedialne z telefonu z systemem Android, powinieneś wypróbować oprogramowanie do odzyskiwania danych Android. Programy te są łatwe w użyciu i obsługują szeroką gamę urządzeń i systemów plików, w tym karty SD i pamięć wewnętrzną. Mogą one również pomóc w odzyskaniu usuniętych plików tekstowych i obrazów. Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych Android pozwoli Ci łatwo przywrócić dane z różnych scenariuszy, w tym przypadkowo sformatować pamięć wewnętrzną telefonu, lub z dysku twardego, który uległ awarii.

Istnieją różne aplikacje dostępne do odzyskiwania danych na Androida, a FoneLab jest jednym z najlepszych. Pozwala użytkownikom skanować telefon w poszukiwaniu plików do odzyskania, a następnie odzyskać je na komputer. Darmowa wersja programu pozwala na podgląd możliwych do odzyskania plików, ale płatna wersja pozwala na odzyskanie wybranych plików. Darmowa wersja FoneLab obsługuje również licencje dla pojedynczego użytkownika, co oznacza, że można odzyskać tylko jeden plik w tym samym czasie.

Możesz także użyć narzędzia do odzyskiwania danych Androida, aby odzyskać usunięte filmy, pliki audio i pliki muzyczne. Oprogramowanie może nawet pomóc odzyskać usunięte historie połączeń, w tym czasy trwania połączeń. Będzie również odzyskać kontakty z pamięci wewnętrznej telefonu i karty SIM. Oprogramowanie pozwoli Ci wybrać odzyskane kontakty i odzyskać je jako pliki CSV. Możesz również wyeksportować wiadomości tekstowe za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych Androida.

Korzystanie z narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android jest łatwe i bezpieczne. Obsługuje praktycznie każdy model i większość wersji Androida. Najlepsze jest to, że nie musisz mieć wiedzy technicznej, aby go używać. Oferuje również bezpłatne aktualizacje i wsparcie klienta. Pozwala również na przywracanie zdjęć, filmów i plików audio.

Możesz także spróbować odzyskać usunięte pliki z telefonu z systemem Android za pośrednictwem komputera. Jednak ta metoda nie działa we wszystkich przypadkach. Jeśli masz ważne pliki na telefonie, najlepiej jest zachować kopie zapasowe.

Może odzyskać dokumenty

Jeśli usunąłeś dokumenty, zdjęcia lub filmy, możesz użyć Android data recovery, aby odzyskać te pliki. To narzędzie jest intuicyjne i proste w użyciu, a także obsługuje system Android 4.0 i nowsze. Może również odzyskać utracone wiadomości e-mail. Odzyskiwanie dokumentów działa zarówno dla telefonów i tabletów z systemem Android. Jeśli Twoje pliki zostały utracone w wyniku przypadkowego usunięcia lub telefon nie nadaje się do użytku z powodu nieprzewidzianej awarii, możesz je przywrócić za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych.

Na szczęście istnieje kilka metod, które pomogą Ci odzyskać usunięte pliki z telefonów z systemem Android. Po pierwsze, możesz spróbować odzyskać pliki za pomocą komputera. Ale pamiętaj, że Android 4.0 usunął USB Mass Storage, co pozwoliło Twojemu PC na dostęp do plików telefonu z Androidem. Zamiast używać protokołu USB, Google zmienił się na Media Transfer Protocol (MTP) zamiast. Ta zmiana jest ze względu na opłatę licencyjną musieli zapłacić Microsoft za korzystanie z protokołu USB.

Po pobraniu oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android, należy podłączyć telefon do komputera. Włączenie trybu „Mass Storage” i rootowanie urządzenia to również niezbędne kroki w odzyskiwaniu danych z Androida. Korzystanie z narzędzia do odzyskiwania danych Android pozwoli Ci odzyskać dokumenty, zdjęcia, filmy, bazy danych i wiadomości e-mail z urządzeń z systemem Android.

FoneLab to jedno z najpopularniejszych narzędzi do odzyskiwania danych dostępnych dla telefonów z systemem Android. Oprogramowanie działa poprzez podłączenie urządzenia z systemem Android do komputera i prowadzi użytkownika przez cały proces. Darmowa wersja pozwala na podgląd możliwych do odzyskania plików. Płatne wersje pozwalają odzyskać tylko te pliki, które chcesz. Podczas gdy darmowa wersja jest ograniczona, oferuje licencjonowanie pojedynczego użytkownika i gwarancję zwrotu pieniędzy.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]